ZINZINO

  • nabízí kvalitní farmakologickou výživu
  • nutričně bohaté doplňky stravy
  • dávkování je podloženo výsledkem testu ze suché kapky krve 

Pracuji s diagnostikou, která velmi přesně určí, jestli v sobě člověk má skryté chronické záněty nebo ne. A nemusí test provádět jen lékař, ale můžu ho udělat třeba i já nebo si to může každý v pohodě udělat doma sám. A když se zjistí, že v těle skryté chronické záněty jsou, tak je na to poměrně jednoduché řešení. 

V Čechách se otestovalo kolem 10 tisíc lidí a zjistilo se, že Češi jsou na tom dost bídně stejně jako většina západního světa. A nejhorší na tom je, že skryté chronické záněty nebolí, a tak netušíme, že je máme a taky co nám můžou pomaličku postupem času způsobovat. Ukázalo se totiž, že záněty v těle jsou hlavní příčinou všech těch "civilizačních nemocí"  - jsou to například: alergie, astma, ekzémy, revmatoidní artritida, vysoký krevní tlak a další kardiovaskulární nemoci, oba typy cukrovky, u dětí ADHD, poruchy soustředění, pak také bolesti kloubů, chronická únava, až po různé druhy nádorů. A skvělé na tom je, že když se chronické záněty odstraní z těla, tak se razantně zredukuje pravděpodobnost, že člověk někdy podobné choroby vůbec může mít a nebo si je může výrazně vylepšit. Zajímalo by vás k tomu více? Domluvte si se mnou konzultaci zdarma. 


Mnoho zdravotníků a vědců si láme hlavu nad tím, jak skloubit dnešní hektický životní styl, stravu, která má doslova mizernou výživovou hodnotu a zdraví nás všech. Je to prosté, už Hippokrates říkal: Ať je jídlo Vaším lékem a lék Vaší potravou. Všichni známe teorii perfektně, ale praxe značně pokulhává...

K tomuto tématu se mi moc líbí přístup Dr. Paula Claytona, anglického klinického farmakologa a vědeckého poradce na výživu (i pro britskou královskou rodinu), který říká:

"V posledních 40 letech studuji, jak to, co jíme, ovlivňuje naše zdraví, jak současná strava naše zdraví poškozuje a jak je možné to napravit. Většina z informací, které uvádím ve svých odborných publikacích se netýká jen mého výzkumu, ale je souhrnem prací mnoha tisíců dalších vědců, kteří pracují v laboratořích po celém světě, a kteří vytvořili nový léčebný model. Ten není závislý na lécích, ale využívá jednoduchých nutričních nástrojů k redukci nemocí a podpoře těla se léčit (samoléčba). Tohle je účinnější, hospodárnější, a především šetrnější pro tělo samotné, než současná nefunkční metoda, kterou provozujeme dnes. A to dává naději nám všem na lepší a zdravější život."

TIP! - Pusťte si krátké video, kde je řečeno vše podstatné o naší výživě dříve a dnes.

Zaujal vás Balance koncept? Více detailů se dozvíte na stránkách ZinzinoGroup.

Jsem tu pro vaše dotazy, jako certifikovaný prodejce "independent partner Zinzino" vám poradím správnou variantu nebo kombinaci produktů pro vylepšení vašeho zdraví nebo jako skvělou prevenci. 

Pomůžu s BalanceTestem určeným k domácímu použití a hlavně s jeho vyhodnocením. 

Tělo má sebeléčebné účinky, když zastavíte všechny 4 chronické záněty - na úrovni buňky, na úrovni tlustého střeva, v dutině ústní a v oblasti břišního viscerálního tuku. Je třeba tělu dodat premiérově palivo, aby mohlo dobře zregenerovat a dát mu několik měsíců (někdy i let dle závažnosti problémů) na celkovou regeneraci, a nejen do první doby odeznění příznaků.

Reference

Balanční olej pijeme s dcerou teprve měsíc a dnes jsem si uvědomila, že poslední dny se cítím mnohem lépe. Mám dobrou náladu, nejsem tak strašně unavená, jak jsem byla, lépe spím..  Naše mladá slečna zhubla 1 kg a to jsem ani nestihla změnit doporučené návyky, prostě super zkušenost! 

Kateřina Z.

Jsem tak ráda, že jsem se zbavila svého protivného akné. Výrazně se mi zlepšila kvalita života, vrátilo se mi sebevědomí, zdravá pleť a vylepšila jsem si výrazně imunitu. S užíváním Balančního oleje pokračuji a na podporu vstřebávání si objednávám také prebiotickou vlákninu ZinoBiotic.

Hanka N.

Přes 20 let jsem měla problémy se zažíváním. Postupně jsem odebírala různé druhy potravin, až mi jich zbylo jen pár... Začala jsem užívat Balanční olej, pak i Xtend a chutná mi moc LeanShake. Za rok jsem zjistila, že už můžu rozšiřovat sortiment stravy, aniž bych měla nějaké problémy s trávením. A navíc vysoký krevní tlak se mi hodně stabilizoval, Jsem šťastná, že můžu zase více surovin bez problémů zařadit do každodenní stavy a zbavila jsem se zánětů (hlavně ve střevech). 

Eva K.