Výživové poradenství pro maminky

Budoucí maminky, už se nedočkavě těšíte na potomka?

A víte, co konkrétně v tomto krásném období potřebuje vaše tělo z hlediska nutriční výživy? Co konkrétně si pečlivě ohlídat ve stravě, aby bylo mimčo opravdu zdravé, bystré, chytré a mělo skvělou imunitu? Tápete mezi regály lékárny a nevíte, co si vybrat? 

Stačí nám společně půl roku na to, aby jsme ohlídali poctivě tato témata: spokojené bříško, prevence alergie, imunita, zdravý vývoj mozku a srdce u miminka, minimální stres a únava po porodu. Protože jsem také máma, vím, jak je to pro nás zásadní věc. 

První půlhodinová konzultace zdarma.

Maminky, máte děti ve školce často nemocné? 

Jsem taky máma a vím, jak to bylo těžké volat ráno do práce, že nemůžu přijít, protože máme kašel.. další zánět středního ucha.. nedoléčili jsme přes víkend virózu, jak jsem si představovala. 

Tohoto nepříjemného stresu vás dokážu zbavit, stačí nám několik měsíců (ideálně je začít koncem léta) a uvidíte, že dítě bude mnohem zdravější, bude spokojeně chodit do školky nebo do školy a vy bez problémů do práce nebo za zábavou s celou rodinou. 

První půlhodinová konzultace zdarma.


NOVINKA - Šicí byliny pro ženy po porodu 

S radostí vítám nové bylinné produkty, které nabízím zatím pro Porodnici Bulovka. Jsou to tzv. ŠICÍ BYLINY a BYLINNÉ NAPÁŘKY. Určené pro maminky těsně před a po porodu. Nabízím je prostřednictvím Zdravotnických potřeb ELIŠKA, které sídlí na adrese: Bulovka 101/7, Praha 8, otevírací doba viz: https://www.zpeliska.cz.

Šicí byliny - jedinečný bylinný pudr se zeleným jílem (60 g) na zahojení poporodních poranění bez šití přírodní cestou - i s návodem lze zakoupit za 220 Kč.

Předporodní bylinná napářka - pečlivě vybrané byliny na čas těsně před porodem na zklidnění a uvolnění porodních cest (80 g) - i s návodem lze zakoupit za 220 Kč.

Potřebujete šicí bylinky nebo bylinnou napářku poslat Zásilkovou domů? Napište mi, určitě se domluvíme.


Ceník poradenství a testování

první půlhodinová konzultace 

online nebo osobně, dle vašich priorit 

zdarma

poradenství, konzultace

podle časové náročnosti (30 / 60 minut)  

250 - 450 Kč

osobní krevní test související s imunitou 

provedení testu a jeho komplexní vyhodnocení  

zdarma


Objednejte si výživovou pomoc