DIOCHI

  • 100% přírodní bioinformační produkty s unikátním složením
  • obsahující živou energii bylin ve vzájemné synergii 
  • pomáhají harmonizovat celý organismus

Unikátní systém regenerace a detoxikace organismu, ve kterém bioinformační přípravky působí na energetické dráhy v těle, jejichž disharmonie vytváří nejednu zdravotní komplikaci.

Pomocí dvanácti bioinformačních přípravků neboli dvanácti klíčů dokážeme vyladit dvanáct základních meridiánů (energetických drah) našeho těla.

V preparátech jsou obsaženy vybrané rostliny a podle speciálního postupu jsou sestaveny do pyramidálního systému. Rostliny spolu vzájemně synergicky působí a celá kompozice má velmi silný regenerační efekt. 

Více informací a zajímavé články k tématu uzdravení najdete v časopisu SFÉRA


Ráda vám poradím, kterým produktem začít vaši cestu k regeneraci organismu. Krok za krokem docílíme toho, že po detoxikaci bude mít tělo sílu na regeneraci a nastartuje proces samoléčby.

Zaujal vás některý produkt a chcete získat zajímavou členskou slevu na každý nákup? Ozvěte se mi, s Diochi spolupracuji od roku 2008 a ráda vám zprostředkuji cenu cca o 1/3 nižší, než jsou na eshopu. 


Zakladatel Diochi Vladimír Ďurina krásně vysvětluje: "Když je energie v meridiánu v disharmonii, začíná v jeho průběhu degenerace. A to zejména na křižovatkách meridiánů a v místech jejich výstupu na povrch. V místech s nedostatkem energie se pak tvoří zánětlivá ložiska a místa, kde se hromadí toxické odpadní látky nejen našeho metabolismu, ale i metabolismu bakterií, virů a plísní."