Bylinkové poradenství

Jak pracuji

Snažím se ušetřit čas váš i svůj. Proto preferuji, když si nedříve napíšeme emailem svá očekávání, dozvím se základní informace o vašich obtížích a poté se případně doptávám na další detaily. Osobní setkání přizpůsobuji také oběma stranám, klientovi i sobě. Většinou potřebuji cca týden čas na promyšlení a zpracování. Budete mít ode mě návrh bylinných preparátů a domluvíme se na odeslání nebo osobním předání s podrobným vysvětlením. Budete vědět konkrétně z jakých bylinek byl produkt vyroben, přesné dávkování i způsob používání. Na celkové ceně se dohodneme před předáním e-mailem nebo telefonicky.

Úvodní otázky - co je pro mě důležité o vás znát 

  1. Kolik je vám let? Jaké obtíže chcete bylinkami zlepšit?
  2. Užíváte pravidelně nějaké léky? Na jaký konkrétní problém? (stačí skupina léků, nemusím znát název). U žen se počítá i hormonální antikoncepce.
  3. Jak se máte, jak se cítíte? Jste šťastná/šťastný (doma, v práci, s přáteli...)
  4. Věříte, že se svých obtíží úplně zbavíte?
  5. Pijete bylinkové čaje - často, málo, vůbec?
  6. Co od bylinkových preparátů konkrétně očekáváte? 

A co dál?

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, pochybnosti, ozvěte se mi. Pro mě je důležité vědět, jak vám bylinky vyhovují, jak se obtíže zlepšují. A kdo chce pokračovat, ráda mu poradím i opakovaně, protože jak známo, naše obtíže se hromadí měsíce, občas roky a tak nám na vyřešení 1 - 2 měsíce obvykle nemůžou stačit.

Krátké video (2 min) o tom, jak konkrétně mě můžete kontaktovat a jak budeme spolupracovat i nadále. Ceník poradenství a produktů

poradenství, konzultace

podle časové náročnosti přípravy a výběru produktů 

250 - 500 Kč

bylinkový čaj  

dávka na 1-2 měsíce

od 165 Kč

bylinkové tinktury

jednodruhové, komplexní 

150 - 590 Kč


Objednejte si bylinkovou pomoc

Vyplňte všechny potřebné údaje a já vám odepíšu emailem nebo zavolám

Neprovozuji eshop, platba je buď v hotovosti při předání produktů nebo pošlu fakturu pro bankovní převod


Večerní povídání s bylinkami nejen v Praze

Zvu vás do své přírodní "apatyky", do své bylinkové kuchyně :-)

Pravidelně budu v zimních měsících pořádat v centru Prahy večerní povídání s ochutnávkou. Ochutnáme různé bylinné čaje, sirupy, kapky pro děti i pro dospělé, přivoníme si, pomazlíme se doslova s přírodními poklady, co pro vás sbírám a objevuji nebo které společně vyrábíme na víkendových zážitkových kurzech.

Chcete uspořádat bylinkové povídání ve vašem městě? Knihovně? Pečovatelském domě? Mateřské školce? Napište mi.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Regenerace všeobecně probíhá podle zkušeností řady terapeutů takto: 5 let mám zdravotní problémy, které se stupňují, začnu je řešit, a protože do toho jdu intenzivně, můžu po 5 měsících očekávat první výsledky. Úspěchy jsou možná pomalejší než léčba syntetickými preparáty, avšak přírodní produkty řeší příčinu, proto jsou výsledky trvalejší. Pak ideálně následuje fáze stabilizační, kdy chceme příčinu vyřešit definitivně, ne se vrátit ke "starým pořádkům" a tím pádem by se nám mohl vrátit i náš zdravotní problém. Je to vždy komplexní práce: strava, stres, spánek, aktivita, odpočinek, přírodní preparáty atd. A z toho nejdůležitější je za mě strava a kvalita odpočinku.

Reference

Káťa dělá svou práci opravdu srdcem. Její bylinky a další produkty jsou prostě vymazlené. Pomůže, poradí a nic pro ni není problém. Naprosto úžasný proklientský přístup.

Jana J.

Katka je vědomá duše, bylinkářka, zahradnice, žena spjatá s přírodou, samoléčením, zodpovědností za svoje zdraví. Pokud byste chtěli využít široký rejstřík jejich zkušeností, nebo měli zájem o unikátní produkty od Zinzino, určitě Vám ráda poradí. 

Petra S.

Katko, ještě jednou Ti chci poděkovat za včerejší úžasný večer. Neustále ve mně převládá pocit pohlazení po duši a ještě ochytření.

Doma jsem to všechno vychrlila na manžela co a jak bychom měli dělat či změnit a dává mi to obrovský smysl. I kamarádka Naďa byla nadšená. Moc děkuji za množství dárků, které od Tebe vždy dostaneme. 

Šárka U.

Tady může být i vaše reference. Díky, že mi píšete, velmi mi to dobíjí moje baterky na další společné tvoření.  

jméno

Blesk magazín leden 2020
Blesk magazín leden 2020