Moje služby

Bylinkové poradenství

Přírodní produkty na míru

Sestavuji bylinné směsi, doporučuji léty ověřené tinktury z bylin různých českých značek (na trhu jich máme tolik kvalitních, stačí si jen vhodně vybrat). Do sortimentu jsem si přidala i tzv. šicí byliny pro maminky těsně po porodu. Žádné bylinkářce nesmí chybět v sortimentu i masti, sirupy, šťávy, likéry... v rámci víkendových kurzů se je se mnou můžete naučit připravovat. 

Ráda spolupracuji s osvědčenými produkty od:

  • Diochi
  • Bylinné kapky
  • Naděje
  • Serafin
  • Bewit

Setkání s bylinkami, přednášky 

Zvu vás do své přírodní "apatyky", do své bylinkové kuchyně :-) 

Pravidelně budu v zimních měsících pořádat v centru Prahy (nejen tam) večerní povídání s ochutnávkou. Témata jsou různá: imunita, trávení, ženské zdraví... 

Ochutnáme různé bylinné čaje, sirupy, kapky pro děti i pro dospělé, přivoníme si, pomazlíme se doslova s přírodními poklady, co pro vás sbírám a objevuji nebo které společně vyrábíme na víkendových zážitkových kurzech.

Čeká vás navíc bohaté občerstvení dle principů Metabolic balance s Petrou Wurmovou (čili budeme mít skvělou večeři).

Místo: Aloha institut, Dřevná 2, Praha 2 (zvonek č. 7) nebo i jiná města. 

Chcete uspořádat povídání s bylinkovým čajem ve vaše městě? V knihovně, pečovatelském domě, mateřském centru? Napište mi. 

Termín:  viz aktuální nabídka na úvodní stránce

Výživou k uzdravení

V předstihu před vámi se snažím zorientovat v široké nabídce produktů, doplňků a vitamínů, které na českém trhu jsou. Vybírám ty nejúčinnější a doporučuji dál jako další kamínek do mozaiky pro zdraví. 

Zinzino

Kde je zdravotní problém už chronický, tam pomůže vytrvalost. Na pomoc si v tomto případě beru produkty Zinzino, kde už máme s kolegy také moc pěkné výsledky zlepšení. Nestyďte se zeptat, na co příznivě působí produkty podložené světovou vědou. 

tianDe

Spolupracuji se sibiřskou společností tianDe, kde se mi líbí hlavně ženský program zdraví, protože bylinné náplasti a obklady na bázi tradiční čínské medicíny mě nepřestávají udivovat svou rychlou účinností a promyšleným principem pro moderní ženy. 

Diochi

Z bylinkových komplexních českých produktů jsem si vybrala společnost Diochi, která sbírá ocenění za své kapky i na mezinárodní úrovni. Baví mě jejich přístup přes čínské energetické dráhy a synergické působení na celé tělo i psyché. 

Víkendové kurzy

V kurzech chci navázat na naše ženské tradice, najít přetrhané nitky a znovu nás učit žít v souladu s přírodou, bylinkami, květinami a stromy. Jsme součástí přírody a pokud se jí vzdálíme příliš, už nemusíme najít cestu zpět. Dříve byla bylinkářka v každé vesnici, pojďme to společně napravit.

Každá máme nějakou oblíbenou lokalitu, kam nás to táhne. Ať už je to louka za domem, zahrádka na chalupě, stráň pod lesem nebo strom u řeky, kolem kterého chodíme na oblíbenou procházku. Všude tam se to zelená, bují a rostou přírodní poklady. Stačí se jen sehnout a přinést si je domů. Jak je pak zpracovat, aby nám byly co nejvíce užitečné, to se můžete se mnou naučit v Pošumaví nebo v Krkonoších. 

Darovat poukaz na moje služby

víc než léčení se cení uzdravení