Jak mít vitamin D na zimu zdarma?

10.10.2022

Že je vitamin D potřeba v zimě doplňovat, už tuší asi každý. A jak je jeho úloha pro imunitu důležitá, nám vtloukali do hlavy celý minulý rok. Takže, pojďme chvíli počítat a věnovat se pár DŮLEŽITÝM číslům: průměrný Čech potřebuje denní dávku 25-50 mikrogramů (neboli 1000-2000 IU = druhá mezinárodní jednotka) od října do dubna ho máme ze slunce NULA, ze stravy taky skoro nic. V létě si ho nestihneme v našich podmínkách doplnit na celou zimu, proto je každý třetí hned s prvními chladnými dny nemocný.. JAK Z TOHO VEN? 

Vzala jsem si kalkulačku a chvíli jsem počítala: Když budu 1x za zimu nemocná, budu zaměstnanec s průměrnou mzdou, bude mě to stát 5.500 Kč (10 dní nemocenská = poloviční příjem za tyto dny). 

Když si koupím kvalitní vitamín D3 na celou zimu, bude mě to stát 2.500 Kč, moje imunita bude v únoru připravená na chřipkovou epidemii, budu mít víc energie, potěším navíc své kosti a dlouhodobě tím oddálím osteoporózu (zvlášť když jsem žena 45+).

Když si koupím kvalitní vitamín D3 společně se 2 krevními testy, kterým si zjistím nejdříve jak na tom aktuálně jsem a za 4 měsíce si udělám druhý test v klidu doma, abych viděla posun (a jestli se vitamín dobře vstřebává), zaplatím 4.700 Kč. Tzn. jsem stále v plusu, nemoci se "vyzbrojená" imunita ubrání a já nebudu ani chybět v práci, ani nevypadnu z role pečující maminky. 

 Případně si koupím 2x vitamíny na celou zimu, budu s ním krmit celou rodinu a nebudeme nemocní ideálně nikdo. Manžel i já budeme v pohodě v práci, děti ve školce nebo ve škole. Bude mě to stát 5.000 Kč - čím jsem stále v plusu oproti JEDNOMU TÝDNU NEMOCI. 

Našla jsem už vloni na trhu vitamín D3 se širokospektrálním hořčíkem, který zaručí nejen dobré vstřebávání déčka, ale i doplní nedostatek hořčíku, který je důležitý pro celou řadu procesů, které každou minutu v těle probíhají. Pro zvídavé pošlu detailní info do emailu. 

Bude to zkrátka WIN x WIN !

Neváhejte si vitamin D s hořčíkem = ZinoShine u mě objednat včas, právě teď je nejlepší doba začít slunečný vitamín doplňovat, aby se za pár měsíců dostal váš právě stoupající deficit do rozumných hodnot a na chřipkovou epidemii jste se dívali v klidu za pracovním stolem, ne s teploměrem pod peřinou :-)

P.S. Objednávku umím nasměrovat přímo k vám domů nebo předám osobně po dohodě.  Pro rychlíky, objednejte sami zde: https://www.zinzino.com/shop/2008268011/CZ/cs-CZ/products/premier-kits/immune-supplements-kits/910438#prepaid